Kadın Günlük Ayakkabı

Ayaklar vücudun bütün yükünü gün boyunca taşır. Bu sebeple ne kadar önemli değilmiş gibi gözükse de ayakkabı seçimi son derece önemlidir. Kadın, erkek ve çocuk fark etmeksizin okulda, işte, seyahatte ve günlük işlerde birçok insan rahat edebileceği ayakkabı seçiminde bulunmaya özen gösterir. Rahat ayakkabı seçimi daha konforlu bir gün geçirmene yardımcı olacaktır. Bu konfor sayesinde verim ve enerjin azalmayacaktır. Nefes alan yapıya sahip kumaştan veya su geçirmeyen özelliğe sahip kumaştan tasarlanan ayakkabı modellerini dört mevsim boyunca tercih edebilirsin. Özellikle sıcak yaz günlerinde neredeyse tüm gün ayakkabı içinde duran ayakların ve ayakkabılarının bakımı son derece önemlidir. Ancak çoğu insan bu bakımlara ayıracak vakit bulamıyor. Bez, hava alan ve kolay temizlenen günlük ayakkabı modelleri arasından seçim yaptığın takdirde ayakkabı bakımına ayıracağın vakitten bir hayli tasarruf edebilirsin. Su geçirmeyen ve kolay temizlenen ayakkabı modelleri sayesinde yağmurlu günlerde bile rahatlığın zevkine varabilirsin. Espadril, kanvas, loafer, makosen, oxford ve sneakers olmak üzere envai çeşit günlük ayakkabı modelleri vardır. Üstelik bu ayakkabıları dolabındaki sade, günlük, klasik elbise veya takım elbise modelleri gibi birçok kıyafetle kombinleyebilirsin. Envai çeşit renk ve desen seçeneği sayesinde zevkine ve modaya en uygun ayakkabıları bulabilirsin. Şehrin yoğun iş temposunda giyebileceğin, rahat ve şık ayakkabıları uygun fırsat ve kampanyalarıyla markabul.com’da bulabilirsin.

Günlük Ayakkabı Modelleri

Espadril modelleri ince kumaş yapısıyla ve hafif olmasıyla yazın ayaklarını ferah tutar. Bu ayakkabı modelini elbise, etek, bluz - şort takımları, kumaş veya kot pantolonlarınla kombinleyebilirsin. Özel günlerde, iş toplantılarında veya seyahatlerinde hem şık görünmek hem de rahatlığı zirvede yaşamak istiyorsan makosen ve oxford günlük ayakkabı modelleri tam sana göre. Kalın taban veya ince taban ayakkabıları mevsimine uygun olarak seçebilirsin. Kadın, erkek ve çocukların işte veya okulda en çok tercih ettiği günlük ayakkabı modelleri hiç şüphesiz sneakers ve kanvas ayakkabılardır. Bu ayakkabılar özellikle uzun süre ayakta iş yapan kişiler tarafından sıkça tercih ediliyor. Üstelik envai çeşit renk ve model seçeneğiyle en başta kot pantolon modelleri olmak üzere birçok parçayla rahatlıkla kombinlenebilir. Loafer ayakkabı modelleri ise seni ayakkabı bağlama zahmetinden kurtarır. Ayrıca rahat tabanıyla konforlu bir gün geçirmene yardımcı oluyor. markabul.com, gün boyunca enerjik ve verimli olmana yardımcı olacak yüzlerce ayakkabı modelini en uygun fırsatlarıyla sana sunuyor…

Günlük Ayakkabı Fiyatları

Gün boyunca vücudunun bütün yükünü taşıyan ayakların için rahat ayakkabı seçiminde bulunman önemlidir. Günlük olarak kullanılması, konforlu olması ve her bütçeye uygun günlük ayakkabı fiyatları sayesinde birçok insan tarafından tercih ediliyor. Bu tercihlere bağlı olarak da ayakkabı mağazaları da çeşitli günlük ayakkabı modelleri barındırmaya başlamıştır. Bu sebeple online alışveriş platformlarında envai çeşit renk, model ve desende ayakkabı bulmak mümkün. Günlük ayakkabı fiyatları ürünün deri, bez, kanvas veya süet kumaşlarından olmasına göre değişiklik göstermektedir. Tabi günlük ayakkabı fiyatları belirlenmesinde tek kriter kumaş özellikleri değildir. Ayakkabının ince, kalın, yumuşak veya sert olma özelliğine sahip taban özellikleri de günlük ayakkabı fiyatları belirlemede etkilidir. Bu çeşitlilik arasında tarzına ve modaya en uygun ayakkabıları kolaylıkla bulabilirsin. Hatta indirimleri ve fırsatları takip ederek en uygun günlük ayakkabı fiyatları sayesinde dilediğin günlük ayakkabıyı bulabilirsin. İstediğin özelliklere sahip çeşitli renk ve modeldeki ayakkabı modellerine markabul.com’da ulaşabilirsin… Peki günlük ayakkabı modelleriyle konforlu bir gün geçirmeye hazır mısın?

Kadın Günlük Ayakkabı için toplam 27.117 ürün bulundu.

Desa Akila Kadın Deri Günlük Ayakkabı %70 indirim
Desa Neil Kadın Deri Günlük Ayakkabı %58 indirim
Vakko SNEAKER %60 indirim

2645TL   1058 TL

Nike Precision II Basketbol Ayakkabısı %6 indirim
Fabrika Kahverengi Tokalı Loafer %36 indirim

139.99TL   89.99 TL

Nike Air Max Graviton Lifestyle Ayakkabı %6 indirim
Desa Arabis Kadın Spor Ayakkabı %57 indirim
Desa Kadın Sneaker %70 indirim

398TL   119 TL

Desa Evelyn Kadın Günlük Ayakkabı %57 indirim
Fabrika Kadın Simli Altın Espadril %60 indirim

349.95TL   139.99 TL

Desa Bernice Kadın Günlük Ayakkabı %62 indirim
Vakko SPOR AYAKKABI %65 indirim

2695TL   943 TL

U.S. Polo Assn. Kız Çocuk Pembe Sneaker %20 indirim
Desa Dahlia Örgülü Kadın Deri Loafer %69 indirim
Pierre Cardin Siyah Kadın Loafer Ayakkabı %29 indirim
City Life Siyah Kadın Konfor Ayakkabı %11 indirim
Reebok kadın siyah sneaker royal comple %14 indirim
City Life Kadın Sneaker %31 indirim

129.99TL   89.99 TL

Tiffany & Tomato Beyaz Kadın Sneaker %25 indirim
Desa Kadın Spor Ayakkabı %67 indirim
Greyder Loafer %30 indirim

314.95TL   219.9 TL

Desa Gloss Kadın Deri Günlük Ayakkabı %74 indirim
Desa Inera Kadın Günlük Deri Ayakkabı %59 indirim
Desa Lulu Deri Kadın Günlük Ayakkabı %63 indirim
Desa Halina Kadın Günlük Ayakkabı %62 indirim
Desa Albina Kadın Deri Spor Ayakkabı %58 indirim
Hummel Beyaz Lifestyle Ayakkabı %6 indirim

339.95TL   319.95 TL

Desa Elise Kadın Günlük Ayakkabı %69 indirim
Desa Dimity Kadın Spor Ayakkabı %58 indirim
Vakko SPOR AYAKKABI %30 indirim

4145TL   2901.5 TL

Desa Pierre Kadın deri Günlük Ayakkabı %57 indirim
Desa Juniper Kadın Deri Spor Ayakkabı %76 indirim
Lumberjack siyah kadın sneaker teyang wmn 9pr %25 indirim
Desa Jonna Kadın Deri Spor Ayakkabı %62 indirim
Vakko SNEAKER %30 indirim

4345TL   3041.5 TL

Desa Giolla Kadın Sneaker %67 indirim

458TL   149 TL

Desa Emma Kadın Deri Loafer %66 indirim
Lumberjack kadın siyah sneaker morvan wmn 9pr %25 indirim
Desa Penelope Kadın Günlük Ayakkabı %66 indirim
Kinetix kadın siyah sneaker jenny 9pr %25 indirim
Desa Essie Kadın Deri Spor Ayakkabı %72 indirim
SKECHERS Renkli Lifestyle Ayakkabı %7 indirim
Desa Primula Kadın Deri Loafer %65 indirim