İç Giyim

Erkek ve kadın iç giyim modelleri için markalar birbirinden farklı tasarımları insanların beğenisine sunar. Markabul bu modellerin her birini alıp tek bir çatı altında birleştirerek giyim ürünleri alışverişini daha kısa süre içerisinde tamamlamanı sağlar. Birden çok markaya ve onların giyim koleksiyonlarına yer veren Markabul, çeşitliliğin fazla olması sayesinde sana geniş fiyat aralığı da sunuyor. Böylece zevkine ve tercihine en uygun iç giyim ürünlerini bulup en uygun iç giyim fiyatları ile satın alabilirsin.

Kadın iç giyim modelleri daha zengin içeriğe sahip olup erkek ürünlerinde daha sade bir tarz hakimdir. Bunlara ilaveten site sana çocuklar için yapacağın alışverişlere yönelik hem kaliteli hem de ilgi çekici parçaları da sunuyor. Severek ve uzun süre kullanabileceğin bu parçalar içerisinde atlet, külot, çorap, külotlu çorap gibi ürünler görebilirsin. Her biri birbirinden kaliteli markalar tarafından satışa sunulan bu ürünler aynı zamanda birer ihtiyaç olduğundan dolayı seçimlerini kullanışlı ve işe yarar parçalar arasında yapman gerekir. Markabul bu konuda sana yardımcı olarak sitede hem en çok beğenilen hem de en indirimli ürünlere ayrı ayrı yer veriyor.

İç Giyim Modelleri

Markabul iç giyim modelleri kategorisinde çok sayıda seçeneğe sahip olduğundan dolayı mağaza mağaza gezerek alışveriş yapma zahmetini ortadan kaldırıyor. İhtiyacına en uygun modelleri renk, beden ve tasarım çeşitliliği ile sunan markabul.com’da çok sayıda ürün grubunu bir arada görebilirsin. Genel olarak baktığında iç giyime özgü modeller arasında atlet, babydoll, boxer, büstiyer, çorap, fantezi, gecelik, içlik, jarse, jartiyer, jüpon, kaşkorse takım, kombinezon, korse, külot, külotlu çorap, sabahlık ve sütyen çeşitlerini görebilirsin.

Kadınlar tarafından ilgi görecek parçalar daha fazla sayıda olmasına karşın erkek iç giyim modelleri için de pek çok ürün görebilirsin. Bunlar arasında özellikle çizgili, cepli, desenli, baskılı, yazılı, kamuflaj görünümlü erkek atlet modelleri talep edilmektedir.

Seçeceğin ürünün kalitesi ise onu üreten markaya ve kumaş yapısına bağlıdır. Özellikle çocukların teni daha hassas olduğundan dolayı onlar için satın alacağın iç giyim modelleri mutlaka kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmalıdır. Kız ve erkek çocuklar için her yaşa hitap eden kaliteli iç giyim modelleri sunan Markabul’da renk ya da beden seçerek arama yapabilirsin. Dilersen iç giyim markalarının özel olarak hazırladığı koleksiyonları da site aracılığıyla inceleyebilir, bunlardan birini ya da birkaçını satın alabilirsin.

İç Giyim Fiyatları

İç giyim fiyatları belirlenirken model, kalite, tasarım gibi özellikler göz önünde bulundurulur. İç giyime dair her şeye sahip olan Markabul iç giyim fiyatları konusunda ürün ya da marka bazlı yaptığı kampanyalarla iç giyim alışverişlerinin maliyetini daha aza indirir. Her bir markanın tek bir sayfada buluşması sayesinde tüm indirimli ürünler ve markalar dilediğin zaman elinin altında olacaktır.

Her sezon yenilenen tasarımların da siteye dahil edilmesi klasik modellere ek farklı parçalara da sahip olmanı sağlayacaktır. Bunlar için belirlenen iç giyim fiyatları diğerlerine nazaran biraz daha yüksektir. Sitede geçerli olan iç giyim fiyatları ile ilgili daha net bilgiye ulaşmak adına fiyat filtrelemesi ya da sıralaması yapabilirsin. Nispeten yüksek fiyatlar genellikle özel tasarımcıların ürünlerine aitken en uygun fiyatlı ürün grubunda ince çoraplar yer almaktadır.

Tasarımcılara ait ürünlerde iç giyim fiyatları için daha fazla indirim yapılmaktadır. Eğer aldığım parça sadece bende olsun diyorsan bunlar arasından seçim yapabilirsin. Genellikle en çok beğenilen ve en yeni ürünler bu kategoride olmaktadır. Sen de iç giyim fiyatları ile en trend ürünlere ulaşmak istiyorsan hemen şimdi alışverişe başla!

Cinsiyet


Alt Kategoriler


Fiyat Aralığı


İç Giyim Markaları

T-Box Kadın Gri Soket Çorap %13 indirim

14.95TL   12.95TL

Miss Claire Miss. Claire Ten Destekli Sütyen %6 indirim
Loft Boxer %10 indirim

39.95TL   35.9TL

The Don Boxer %9 indirim

32.95TL   29.95TL

Blackspade Termal Atlet %6 indirim

47.95TL   44.95TL

Calvin Klein Hipster %7 indirim

159.95TL   149TL

Mammaramma Kırmızı Soket Çorap %5 indirim
Triumph Bikini Külot %7 indirim

84.95TL   79TL

Mavi Boxer %30 indirim

42.95TL   30.07TL

Vakko ÇORAP %49 indirim

115TL   59TL

Triumph Dantelli Ten Yüksek Bel Külot %7 indirim
Blackspade Sabahlık %6 indirim

264.95TL   249.95TL

Vakko ÇORAP %46 indirim

110TL   59TL

Lacoste Unisex Lacivert Çorap %35 indirim
Defacto Kadın Regular Fit Atlet, Siyah %53 indirim
Defacto Erkek Kısa Kollu Atlet, Beyaz %42 indirim
Limon Kadın Gri Soket Çorap %13 indirim

14.95TL   12.95TL

Thermoform Beyaz İç Giyim Atlet %7 indirim
Vakko ÇORAP %61 indirim

99TL   39TL

Triumph Yüksek Bel Külot %5 indirim

79.95TL   76.3TL

Hays Hıpster %6 indirim

79.95TL   74.99TL

Limon Sarı Soket Çorap %5 indirim

27.95TL   26.49TL

Defacto Kadın 3'lü Basic Külot, Gri %42 indirim
Koton Straplez Sütyen %9 indirim

57.95TL   52.95TL

Miss Claire Miss. Claire Balenli Sütyen %5 indirim

11.95TL

Hays Balenli Sütyen %7 indirim

139.95TL   129.99TL

Superstep Kadın Beyaz Çorap %30 indirim
Hays Balensiz Sütyen %7 indirim

74.95TL   69.99TL

Serfino Spor Çorap %50 indirim

19.99TL   9.99TL

Triumph Küçültücü Sütyen %4 indirim

249.95TL   239TL