Çorap

Çorap modelleri, minimal giyim ürünleri arasında yer alır. Kullanışlı ve farklı işlevlere sahip şık tasarımlar tarzınızı tamamlayacak detaylar barındırır. Yılın her döneminde severek kullanıldığı için sıra dışı desenleriyle görünümünüzü eğlenceli bir hale getirir. Çorap modelleri, hem kendi sağlığını hem de ayak sağlığını korumak isteyen kişiler için en çok önem verilen ürünlerden biridir. Ayakların rahat ve sağlıklı kalmasını sağlayan bu ürünler, giymeyi tercih ettiğin her ayakkabı modeli için özel olarak üretilmektedir.

Çorap modellerinin üretimleri sırasında, kullanıcılarımızın tarzı ve zevki doğrultusunda tasarımlar oluşturduğumuz için, kombinine mükemmel uyum sağlayan ürünleri kolaylıkla bulabilirsin. Özel günlerde, iş yerinde, günlük hayatta, spor yaparken giyebileceğin; farklı materyaller kullanılarak üretilen çorap modelleri bulunur. Kadınların ve erkeklerin özellikle yaz aylarında, etek veya şort çeşitleri gibi kısa kıyafetler giydikleri zaman en çok tercih ettikleri ürün ise bileksiz çorap modelleridir. Bileksiz modeller, özellikle spor ayakkabı modelleri içerisinde sıklıkla tercih edilir. Bileksiz çoraplar, hem bilekli çorap modellerine göre daha serin tutar hem de kıyafetlerinde oluşturduğun ahengin bozulmasının önüne geçer.

Çorap Modelleri

Dantelli ve saten çorap modelleri ise kadınların etek, elbise giydiklerinde mükemmel uyumu yakalamaları için idealdir. Farklı renklerde, desenlerde üretilmiş olmaları da tercih aralığını genişleterek, ihtiyacına yönelik parçalara ulaşmanı da kolaylaştırır. Siyah ve gri renginin yoğunlukla tercih edildiği bu ürünlerde kırmızı, hardal, mavi, fuşya gibi renk skalasındaki birçok alternatifle karşılaşmak mümkün.

Bir diğer bileksiz modeller arasında da babet çorapları yer almaktadır. Daha kısa ve sadece parmak uçlarını kapatan bu tasarımlar, babet ayakkabı giydiğin zaman rahat etmeni sağlar. Ayağının terlemesini önleyerek, hem kötü kokuların önüne geçer hem de rahat yürümene yardımcı olur. Kadınlara yönelik geliştirilen bir diğer ürün ise dizaltı çorap modelleridir. Uzun çizmeler giydiğin zaman, çizmenin bacaklarına yapışmasını ve rahatsız olmanı engeller. Bahar aylarında şort giydiğin zaman, farklı desenlere sahip olan bu ürünlerle bacaklarını soğuktan koruyabilir, bir yandan da moda ikonu olabilirsin. Ayrıca soğuk havalarda rüzgarı keserek üşümemen için ekstra koruma sağlar. Modaya uygun olarak tasarlanan ürünlerimiz, geniş renk ve model skalasına sahiptir.

Günlük yaşantın dışında, rahat kombinler oluşturduğun iş yerinde de giyebileceğin bu ürünler sayesinde, farklı ve tarz kombinler yaratabilirsin. Klasik elbise modellerini tercih ettiğin zamanlar, ten rengi ya da ince siyah külotlu çorap modelleri tercih edebilirsin.

Çorap Fiyatları

Markabul üzerinden birçok markanın koleksiyonuna kolaylıkla ulaşabilir, indirimleri takip edebilirsin. İhtiyacın olan ürünleri inceleyerek indirimli çorap fiyatları sayesinde birbirinden farklı tasarımlara avantajlı bir şekilde sahip olabilirsin. Takım elbise ve klasik giyimin yer aldığı iş yerlerinde, erkeklerin kıyafetlerindeki en büyük sorun, çoraplarının oturdukları zaman görünüyor olmasıdır. Bu nedenle de genellikle koyu ve sade tasarımlara ilgi duymaktadırlar. Sen de bu şekilde düşünüyorsan, yüzde yüz pamuktan üretilmiş, ayaklarını terletmeyecek modelleri tercih ederek gün boyu rahatını koruyabilirsin.

Spor soket çorap modelleriyle doğada ya da kapalı alanlarda gerçekleştirdiğin aktivitelerinden büyük bir keyif alabilirsin. Günlük hayatında, her zaman zevklerinle hareket ediyorsan ve renkli kişiliğini yansıtmak istiyorsan, desenli çorapları tercih edebilirsin. Renklerin ve asimetrik çizgilerin yer aldığı tasarımlar dışında, sevdiğim çizgi film karakterlerinin ya da ikonlarının bulunduğu hareketli çorap tasarımları seni bekliyor. Kampanyalı çorap modelleri sayesinde çekmeceni doldurmaya hazır mısın? Beğenine, ihtiyacına yönelik ne arıyorsan hemen hepsi Markabul’da!

Cinsiyet


Alt Kategoriler


Fiyat Aralığı


Çorap Markaları

Defacto Erkek Çocuk Termal Çorap, Siyah %58 indirim
Pixter-Bro Pixter&Bro Çorap %9 indirim

43.95TL   39.99TL

Superstep Beyaz Çorap %39 indirim

18TL   11TL

Benetton Çorap Mix %30 indirim

69.99TL   48.99TL

Pixter-Bro Pixter&Bro Çorap %12 indirim

16.95TL   14.99TL

Puma Spor Çorap %13 indirim

39.95TL   34.9TL

Benetton Çorap Simli Çizgili %30 indirim

109.99TL   76.99TL

U.S. Polo Assn. Çorap %25 indirim

32.95TL   24.71TL

Kinetix erkek çok renkli çorap std beden saul %25 indirim
Benetton Çorap Mix %50 indirim

59.99TL   29.99TL

Vakko ÇORAP %48 indirim

95TL   49TL

Pixter-Bro Pixter&Bro Çorap %10 indirim

18.95TL   16.99TL

U.S. Polo Assn. Soket Çorap %30 indirim

21.95TL   15.37TL

Vakko ÇORAP %46 indirim

90TL   49TL

Vakko GRİ UZUN PAMUKLU ÇORAP %50 indirim
Vakko ÇORAP %61 indirim

99TL   39TL

U.S. Polo Assn. Soket Çorap %30 indirim

27.95TL   19.57TL

Lacoste Unisex Lacivert Çorap %35 indirim
Ds Damat Çorap %9 indirim

21.95TL   19.9TL

Thermoform Termal Outdoor Çorap %12 indirim
U.S. Polo Assn. Çorap %12 indirim

16.95TL   14.95TL